Odamızın Kadın Komisyonu tarafından hazırlanıp; sunumu yapılan "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar" günü etkinliğimizi; gerçekleştirdik.

Üç Bölüm Halinde Gerçekleşen anma gecemiz, Oda Başkanımız Emrullah Tayfun Çavdar'ın; günün anlam ve önemine binaen yaptığı açılış konuşması ile başladı. Başkanın açılış konuşmasının ardından; Kadın Komisyonu Başkanımız Sayın Melahat Coşkun; gecenin hazırlanış öyküsünü ve seyri hakkında genel bir bilgilendirme yaptı.

Kadın Komisyonumuzca hazırlanın "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü' etkinliğimizin ikinci bölümünde; Gecemizin sanat yönetmenliğini yapan ve sergilenen skeçleri yazan Sayın Aynur Seyrek'in yönetiminde; meslektaşlarımızın oynadığı "kısa skeçler" bölümünde, müthiş bir performans sergilediler.

Bu bölümde yer alan; Meslektaşlarımız, Arkadaşlarımız, Gençlerimiz;
Aysun Gökçe Kozak, Derya Oktar, Gulten Çam, Nafile Başer, Siber Karaoğlu, Şenay Akar, Şerife Kurt, Nefiye Yağcı, Gulsum Pakır Çiftçi , Melekşah Çelik, Deniz Gültekin , Pınar Ürer, Rabia Özlü, Ayşe Su Erdem, Mercan Candemir'e; sonsuz teşekkür ediyoruz.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü' etkinliğimizin üçüncü bölümü; Müzik Ziyafeti ile geçti.Arkadaşlarımız Elif Perihan Kahveci, Eylem Aslangiray ve Pelin Gel’e sazları ile eşlik eden; Cihan Cezzaroğlu, Sinan Cem Takmaz, Bülent Kaya ve diğer değerli saz üstatları eşlik etti. Arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Katılımları ile bizleri onurlandıran; meslektaşlarımıza onların değerli ailelerine, konuklarımıza ve bu etkinliği planlayan Kadın Komisyonumuza teşekkür ediyoruz.

Etkinlik Videosu İçin Tıklayınız...

Adres :

Soğuksu Mah. Kazım Karabekir Cad. No:17 (07030)
Muratpaşa / ANTALYA

Telefon :

0242 238 63 74 (Pbx)

Faks :

0242 238 63 84