Disiplin Kurulu

Uğur Bolat

Başkan

1970 yılında Çorum' da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Çorum' da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Okan Üniversi­tesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde İşletme ve Denetim Yüksek Lisansı MB yaptı. İngilizce bilmektedir. 
Bağımsız Denetim Lisans Belgesini 2014 Yılında KGK'dan aldı. 2001 yılından bu yana mesleğini bağımsız olarak sürdürmektedir. 
2004-2006 döneminde Denetleme, 2013-2016 döneminde TESMER, 2019-2022 döneminde de Disiplin Kurulunda görev almıştır. Ayrıca bir çok komisyon ve sosyal faailiyetlerde odamızı temsil etmiştir. 

Nuray Öz

Üye

1980 yılında Zonguldak'ta doğdu. Zonguldak Kara elmas Üniversitesi Bankacılık Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Programı mezunudur. 2007 yılında mali müşevirlik ruhsatını hak kazanmıştır. 2005-2013 yılları arasında Tesmer çatısı altında mali tablolar analizi dersi eğitmenliği yaptı. 18 yıl boyunca Serik'te bir mali müşavirlik ofisinde çalıştıktan sonra Antalya merkezde kendi adına çalışmaya başladı. 
2 çocuk annesidir. 

Muharrem TOSUN

Üye

1965 yılında Kumluca'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kumluca'da tamamlayıp, 1989 yılında Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümünden, 2022 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programından mezun oldu. 1993 yılında mali müşavirlik stajını tamamladı. 1995 yılıdan bu yana Kumluca'da bağımsız olarak S.M.Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçilik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Halen odamız Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır. 

Bekir DUYAN

Üye

1979 yılında Antalya'nın Aksu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya'da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup , Adalet Fakültesi öğrenimine devam etmektedir. 2004 yılında mali müşavirlik ünvanını kazandı. 18 yıldır kendi ofisinde aktif bir şekilde mesleğini icra etmektedir. Odamızın stajyer izleme komisyonunda görev almış olan Bekir Duyan evli ve 3 çocuk babasıdır. 

Mustafa EROL

Üye

1972 yılında Gölhisar/Burdur’da doğdu. İlk öğrenimini   Muratpaşa ilkokulunda, ortaokul ve liseyi 1991 yılında Antalya İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 1998 yılında Anadolu üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. 2004 yılından bu yana bağımsız olarak kendi ofisinde Mali Müşavirlik faaliyetine devam etmektedir. Üst birlik delegeliği, insani yardım faaliyetleri  yürüten sivil toplum kuruluşları  ve derneklerde yöneticilik yaptı. Bu alanda yurtdışı insani yardım organizasyonlarına katılan Mustafa EROL,evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.

+